Permanentka na 6 měsíců – platba měsíčně

Udržet výsledky: 899 Kč měsíčně po dobu 6 měs.

Tohle je jednoduché řešení pro vás, pokud nevíte, co bude za rok, ale stejně to pořád myslíte se cvičením vážně a víte, že s ním za měsíc neseknete, protože chcete trvalé výsledky. Přerušení je možné za poplatek 150 Kč/měs.

Proč do Dreamu?

Chtěli jsme, aby pro vás nejlepší fitko na Kladně bylo jednoduše dostupné s nejlepší cenou. Co pro to musíte udělat? Koupit si tuto permanentku online. Permanentka se vám pravidelně obnovuje a strhává z vaší platební karty každý měsíc, dokud nedosáhnete svého cíle. Permanentka je na konkrétní jméno a je nepřenosná.

Nekupujte zajíce v pytli!

Dostupná cena neznamená nižší očekávání. Naopak dbáme na čistotu a osobní přístup k zákazníkovi. Fitness je moderně a nově vybavené, otevřené teprve v roce 2016.

I pokud se rozhodnete cvičit sami bez trenéra, v Dream Body Fitness najdete to nejlepší tréninkové zázemí, které oceňují jak profesionální sportovci, tak úplní začátečníci. Zahřátí je samozřejmostí na celkem 15 kardio strojích, kde nechybí dostatek běhacích pásů, eliptických trenažérů, rotopedů, schodů, či veslovacích trenažérů. Posilovací část s 80 stroji nabízí maximum vyžití. Nejvytíženější stroje jsou cvičícím k dispozici dokonce dvakrát, takže na stroje není třeba čekat. A nechybí ani funkční/crossová zóna s pomůckami jako je závěsná konstrukce, TRX, Bosu a mnoho dalších. Stačí dorazit a vše vyzkoušet. Najdete nás v OC Oáza Kladno se snadnou dostupností jak autem, tak hromadnou dopravou. Místo na parkování u nás vždy najdete.

Obchodní podmínky naleznete zde.