Měsíc cvičení jen za 799 Kč
+ 100 Kč na kávu v DreamCafé

 

Chtěli jsme, aby pro vás nejlepší fitko na Kladně bylo jednoduše dostupné s nejlepší cenou. Co pro to musíte udělat? Koupit si tuto permanentku online. Permanentka se vám pravidelně obnovuje a strhává z vaší platební karty každý měsíc, dokud nedosáhnete svého cíle. Automatickou obnovu můžete kdykoliv zrušit, bez dalšího vysvětlování. Na závazky nehrajeme, když zaplatíte, cvičíte. Permanentka je na konkrétní jméno a je nepřenosná.

Každý zákazník, který si u nás v tomto měsíci koupí permanentku za 799 Kč získá poukaz na 100 Kč do kavárny Dream Café v OC Oáza  Kladno. Poukázka platí při útratě nad 200 Kč.

 

Nekupujte zajíce v pytli!

Dostupná cena neznamená nižší očekávání. Naopak dbáme na čistotu a osobní přístup k zákazníkovi. Fitness je moderně a nově vybavené, otevřené teprve v roce 2016.

bod è.8e bod è.8f bod è.8g bod è.8h bod è.8i bod è.8c bod è.8j bod è.8k bod è.8b bod è.8d bod è.8ch bod è.8a

I pokud se rozhodnete cvičit sami bez trenéra, v Dream Body Fitness najdete to nejlepší tréninkové zázemí, které oceňují jak profesionální sportovci, tak úplní začátečníci. Zahřátí je samozřejmostí na celkem 15 kardio strojích, kde nechybí dostatek běhacích pásů, eliptických trenažérů, rotopedů, schodů, či veslovacích trenažérů. Posilovací část s 80 stroji nabízí maximum vyžití. Nejvytíženější stroje jsou cvičícím k dispozici dokonce dvakrát, takže na stroje není třeba čekat. A nechybí ani funkční/crossová zóna s pomůckami jako je závěsná konstrukce, TRX, Bosu a mnoho dalších. Stačí dorazit a vše vyzkoušet. Najdete nás v OC Oáza Kladno se snadnou dostupností jak autem, tak hromadnou dopravou. Místo na parkování u nás vždy najdete.

 

Chci koupit permanentku do Dream Body Fitness za 799 Kč + získat 100 Kč na výbornou kávu v
Dream Café

Obchodní podmínky naleznete zde.

Partneři: