Ohlédnutí za rokem 2017

Poslední dny v roce jsou ideálním časem pro zhodnocení uplynulého roku. Co všechno jsme podnikli, co se u nás konalo, jaké úspěchy máme za sebou a jaké jsou naše vize do budoucna?

Do roku 2017 jsme vstoupili s téměř půlroční existencí. Jak už to tak bývá, leden je ideálním “startem” pro budouvání nového já. Snad ani nemůžeme říci, že se jednalo o nával “ledňáčků”, protože velká většina z vás nám zůstává věrná dodnes.

První větší akcí v roce 2017 byl březnový seminář pod taktovkou Bodyflexu v čele s PRO závodnicí Karolínou Borkovcovou. Popovídali jsme si o jídelníčku, tréninku i samotnéípravě na závody a celé posezení bylo moc fajn.

Dále jsme se zaměřili na rozvoj sortimentu a služeb. Víc a víc jsme se snažili zaplnit bar kvalitními produkty s největším zastoupením značky Extrifit, protože je nám prostě nejbližší a věříme v její kvalitu. Chtěli jsme ale nabízet ještě něco navíc a tak vznikla spolupráce s krabičkovými jídly od Fitnessmenu. To se stalo velice populární a dělá nám obrovskou radost, když přijdete do fitka na oběd. Je prostě hrozně fajn, že to tady není jen o cvičení, ale o celkovém životním stylu.

Následoval úspěch naší trenérky Michaely, které se na jaře povedlo hned několik úspěchů. Dokázala se nominovat na mistrovství Evropy ve Španělsku a prorazit v mezinárodní konkurenci na závodech v Rakousku i na Diamond Cupu v Ostravě. Z obou závodů si odvezla druhá místa z juniorské kategorie v Bikini fitness a my jí tímto děkujeme za skvělou reprezentaci.

Na konci prázdnin se opět po roce uskutečnil Extrifit seminář. Kvůli nemoci se nemohl dostavit Tomáš Kašpar a tak nás navštívilo méně početné pole tváří této značky a to Petr Petráš a Eva Dlabajová.

Listopadová akce měla premiéru, ale rozhodně se nekonala naposled. Byl to silový trojboj na podporu Štěpánka, který potřeboval peníze na léčbu v lázních a tak veškeré startovné a něco navíc putovalo právě pro něj. I přes naše lehké obavy, aby se vše zvládlo, to byl skvělý den plný výborných výkonů a zábavy. Vybralo se téměř 13.000 Kč a celý den bereme jako obrovský zážitek a úspěch.

Do posledního měsíce v roce jsme vynaložili veškeré úsilí pro vytvoření nového produktu a to měsíční permanentky s možností platby online, jak z domova, tak i z fitka. Cílem tohoto kroku byla ještě větší dostupnost cen, ale i pohodlí platby z domova. Jak se zdá, byl to správný krok, protože momentálně je to náš nejprodávanější produkt a to nás velice těší.

No a dostáváme se do závěru roku, kdy na Štědrý den Santa David tradičně rozdával malé dárečky pro každého, kdo si přišel zacvičit. Svátky byly jako loni ve znamení hromadného spalování kalorií z cukroví a salátu a proto na další rok zapřemýšlíme o delší otevírací době.

Tak to by bylo shrnutí roku 2017. Vážíme si každé vaší návstěvy, každé permanentky a každého tréninku. Pro nás je to známka toho, že se vám u nás líbí, že v nás věříte. Děkujeme všem a věříme, že rok 2018 přinese spoustu dalších skvělých událostí, akcí, úspěchů a spoluprací.

Všem přejeme úspěšný vstup do nového roku, hodně zdraví a ještě více nazvedaných tun.

 

Váš Dream Body Fitness

Partneři: