Naše proč

  

 

Jsme tým mladých lidí, pro které je práce zároveň obrovským koníčkem. Chceme vám poskytnout veškerou péči a zajistit příjemně strávený čas v našich prostorách. To vše každý den s úsměvem a přátelským přístupem ve fitness centru, ve kterém se budete cítit skvěle. 

 1.  Klienti

Na prvním místě jste VY. Vždy děláme vše pro vás a vaše pohodlí. Dbáme na to, aby si u nás zatrénoval zkušený závodník, ale i člověk, který chce s cvičením začít.

2. Vědomosti
Naše fitness není jen bohaté, co se týče vybavení, ale zejména je plné vědomostí a zkušeností. V týmu máme mnoho úspěšných závodníku, kteří vás rozhodně budou motivovat na vaší cestě za vysněnou postavou.

3. Lokalita

Také nesnášíte, když se z práce těšíme na trénink a půl hodiny nemůžeme před fitness centrem zaparkovat? U nás je k dispozici několik stovek parkovacích míst přímo u nákupního centra. A kdo raději místo auta využívá hromadnou dopravu, tak má zastávku přímo před fitkem.

4. Prostor

Na rozloze 1000m2 najdete více jak 60 posilovacích strojů a 15 strojů pro kardio zátěž. Cvičební plocha i šatny jsou dost prostorné, aby měl každý kolem sebe dost místa.

5. Sortiment zboží

Nejen, že si u nás můžete koupit pití na trénink nebo protein po něm. Jsme také odběrové místo mnoha značek, které si u nás můžete objednat a následně koupit za internetové ceny.