Michaela Fechtnerová

 

Osobní trenér

Ahoj, jmenuji se Michaela. Působím v Dream Body Fitness jako osobní trenérka a ráda vám pomohu zlepšit vaší výkonnost.

Moje specializace:

  • Formování postavy – jelikož jsem sama žena, moc dobře vím, kde máme problémové partie. Ráda ti ukáži, jak tyto slabiny přeměnit na přednosti a jak přestat mít strach z činek a železa.
  • Redukční programy – pokud si nejsi jistá, jestli se ti podaří zhubnout, ráda ti pomohu nastavit cestu tak, aby měla smysl.
  • Kondiční cvičení – je primárně zaměřeno pro širokou veřejnost. Pokud tě netrápí žádné zdravotní komplikace, sestavím ti trénink tak, aby přinesl výsledky a zároveň to nebyla dřina, kterou nebudeš chtít podstoupit.
  • Zdravotní cvičení – pokud tě trápí potíže se zdravím, ráda ti ukážu, že posilování může pomoci nejenom tvému tělu, ale i psychickému stavu. Zaměříme se na tvůj konkrétní problém a odstraníme ho co nejdříve a nejefektivněji.
  • Odstraňování svalových disbalancí – Pokud jsi jednostranně zatížený sportovec, nebo člověk, který má sedavé zaměstnání, sestavím ti trénink tak, aby došlo co nejrychleji k odstranění těchto špatných pohybových návyků.
  • CORE trénink – dnešní doba je sedavá, což znamená, že spousta lidí má problémy se správným držením těla, které se odvíjí od správného zapojování svalů středu těla. Tento trénink je proto zaměřen na posílení hlubokého stabilizačního systému.

Moje úspěchy v bikini fitness:

  • 3. místo MMČR INBA 2015, 1. místo Gran Prix Zbýšov 2016, IFBB, 2. místo Mistrovství České republiky juniorů 2016, IFBB, 2. místo International Austria Cup 2017, IFBB, 2. místo Diamond Cup 2017, IFBB, člen české reprezentace na ME ve Španělsku

Něco o mně:

Sport je od malička mým největším koníčkem. Deset let jsem závodila v atletice (překážkové běhy, skok daleký), později jsem přešla k boxu a crossfitu. V 19 letech jsem začala snít o tom, postavit se na soutěžní prkna v kategorii Bikiny fitness. Jelikož pro své sny dělám maximum, začala jsem dřít a za půl roku svůj sen uskutečnila. Závodění se věnuji doteď.

„Chceš si i ty splnit svůj sen? Změnit svoji postavu, zapracovat na kondičce, mít zdravější tělo, naučit se správně stravovat nebo třeba taky závodit? Společně zvládneme všechno!“

Kontakt:

Tel.: 723 427 340
E-mail: mfechtnerova@seznam.cz

Partneři: