Mgr. Lenka Víšková

Osobní trenér

Ahoj, jmenuji se Lenka, působím jako osobní trenérka v Dream Body Fitness a ráda ti pomohu dojít ke kýženému cíli.

 

Můžeš dokázat vše, co opravdu chceš!

 

Mám kvalifikaci Osobní trenér kondičního posilování a dokážu ti pomoci:

– se získáním správných pohybových návyků,

– s odstraňováním svalových disbalancí,

– se zvýšením úrovně kondice a flexibility těla,

– s redukcí tuku a formováním postavy,

– s nabíráním svalové hmoty,

– s cvičením v těhotenství a po porodu,

– se sestavením tréninkového plánu,

– se sestavením stravovacího plánu.

Naučím tě, jak správně cvičit, správně se stravovat a postupně se dopracujeme k tvému cíli – tak, aby to pro tebe nebyla nuda či povinnost.  V trénincích budeme dbát na správné provedení cviků, s důrazem na správné držení těla – aby cvičení mělo pro tebe pozitivní zdravotní efekt, eliminovalo bolesti zad, krční páteře a všech kloubů, ale mělo i dopad na silnější a funkčnější organizmus. Prostě, aby to celé dávalo smysl.

Něco málo o mně:

Během života jsem vyzkoušela a prošla mnoha sporty, ze kterých mně nejvíc uchvátila cyklistika. Přesto jsem jako tzv. věčná dietářka občas bojovala s přebytečnými kily. O zdravý životní styl – co se stravy i pohybu týče – jsem se začala důsledněji zajímat v čase po mém prvním těhotenství a v té době jsem začala i s cvičením v posilovně.  Cvičení se postupně stalo mým životním stylem.

Dalším krokem poté bylo absolvování Kurzu (nejen) sportovní výživy ve společnosti Běhej srdcem, Trenérského kurzu, Kurzu cvičení pro těhotné a po porodu a kurzu Kondičního trénování dětí a mládeže v 3D Fitness Academy, což mi přineslo zase mnoho nových poznatků a zkušeností.

V současnosti se také připravuji na soutěž v kategorii Body fitness.

Nikdy tedy není pozdě začít – jen je třeba něco dělat. Takže pokud máš i ty ten správný impulz něco změnit a začít se starat o svoje tělo, neváhej mě kontaktovat a dáme se do toho!

Kontakt:

Tel.: 776 218 254
E-mail: lenka.viskova@centrum.cz