Měsíc ve fitku neomezeně za 799 Kč

Vyzkoušejte si nás! 14- ti denní záruka spokojenosti a k tomu dostanete navíc 1x osobní trénink v hodnotě 499 Kč.

Tahle nabídka nemá žádnou hvězdičku s poznámkou pod čarou. Chtěli jsme, aby pro vás nejlepší fitko na Kladně bylo jednoduše dostupné s nejlepší cenou. Co pro to musíte udělat? Koupit si tuto permanentku online. Permanentka se vám pravidelně obnovuje každý měsíc, dokud nedosáhnete svého cíle. Automatickou obnovu můžete kdykoliv zrušit, bez dalšího vysvětlování. Na závazky nehrajeme, když zaplatíte, cvičíte.

 

Nekupujte zajíce v pytli!

Dostupná cena neznamená nižší očekávání. Naopak dbáme na čistotu a osobní přístup k zákazníkovi. Fitness je moderně a nově vybavené, otevřené teprve v roce 2016.

bod è.8e bod è.8f bod è.8g bod è.8h bod è.8i bod è.8c bod è.8j bod è.8k bod è.8b bod è.8d bod è.8ch bod è.8a

Dosažení výsledků cvičení může být jednodušší s osobním trenérem, proto od nás první trénink s osobním trenérem v hodnotě 499 Kč získáte zdarma. I pokud se rozhodnete cvičit sami bez trenéra, v Dream Body Fitness najdete to nejlepší tréninkové zázemí, které oceňují jak profesionální sportovci, tak úplní začátečníci. Zahřátí je samozřejmostí na celkem 15 kardio strojích, kde nechybí dostatek běhacích pásů, eliptických trenažérů, rotopedů, schodů, či veslovacích trenažérů. Posilovací část s 80 stroji nabízí maximum vyžití. Nejvytíženější stroje jsou cvičícím k dispozici dokonce dvakrát, takže na stroje není třeba čekat. A nechybí ani funkční/crossová zóna s pomůckami jako je závěsná konstrukce, TRX, Bosu a mnoho dalších. Stačí dorazit a vše vyzkoušet. Najdete nás v OC Oáza Kladno se snadnou dostupností jak autem, tak hromadnou dopravou. Místo na parkování u nás vždy najdete.

 

Chci koupit permanentku do Dream Body Fitness za 799 Kč

Obchodní podmínky naleznete zde.

Partneři: